Browsing: шпагети со путер и спанаќ

Потребни состојки: Потребно време за подготовка на ова јадење е 25 минути. Нутритивна вредност: калории 490; натриум 450мг. (19%); масти 26гр. (40%); протеини 16гр. (31%); јаглехидрати…