Browsing: тиквички со моцарела

Потребни состојки: Потребно време за подготовка на ова јадење е 35 минути. Нутритивна вредност: калории 60; натриум 290мг (12%); масти 3гр. (5%); протеини 4гр. (8%); јаглехидрати…