Browsing: пржени банани со цимет

Потребни состојки: Потребно време за подготовка на ова јадење е 10 минути. Нутритивна вредност: калории 80; протеини <1гр. (2%); јаглехидрати 20гр. (7%). Начин на подготовка: Бананите…