Browsing: печени тестенини

Потребни состојки: Потребно време за подготовка на ова јадење е 40 минути. Нутритивна вредност: калории 400; натриум 180мг. (8%); масти 13гр. (20%); протеини 13гр. (25%); јаглехидрати…